Zlatan ostaja za sedem milijonov na sezono

Serie A 28. Avg 20209:22 > 9:24
Zlatan Ibrahimović
Marco Luzzani/Getty Images

italijanski Sky poroča, da je Zlatan Ibrahimović pristal na podaljšanje pogodbe z Milanom, kar mu bo na leto prineslo sedem milijonov evrov.

Ena od najodmevnejših prestopnih sag letošnjega poletja v Italiji je blizu zaključka. Švedski veteran Zlatan Ibrahimović bo ostal pri Milanu. Italijani mu bodo za podaljšanje zvestobe odšteli sedem milijonov evrov na sezono brez bonusov.

Lastniki kluba bodo tako izpolnili želje Ibrahimovića pa tudi trenerja Stefana Piolija, ki je vztrajno zahteval, da Ibra ostane v ekipi. Klub je sicer na mesto trenerja želel postaviti Ralfa Rangnicka, a ker je na klopi ostal Pioli, je Ibrahimović lažje sprejel odločitev o ostanku.

Ibra in Milan naj bi novo pogodbo podpisala že v petek. Zlatan se je v svetovno prestolnico mode vrnil pozimi in na 20 tekmah Serie A in italijanskega okala dosegel 11 zadetkov.