Conte želi Kanteja pripeljati v Inter

Serie A 11. Sep 202011:33 > 11:43
Shaun Botterill/Getty Images

Inter iz Milana se močno trudi, da bi v svoje vrste pripeljal vezista Chelseaja N'Goloja Kanteja. Naloga ne bo enostavna, saj je trener modrih Frank Lampard ta teden dejal, da v novi sezoni od Francoza pričakuje velike stvari.

Linnea Rheborg, Getty Images Sport

Guardian je razkril, da je v London že prispela prva ponudba Interja, ki bi v zameno za Kanterja na Stamford Bridge poslal Marcela Brozovića in morda tudi Christiana Eriksena. Pri Chelseaju so odgovorili, da ne potrebujejo ne enega ne drugega in zavrnili ponudbo.

Inter posledično pripravlja izboljšano finančno ponudbo, zato bodo prodali nekaj nogometašev in si s tem pridelali denar za nakup svetovnega prvaka. Prestopa si najbolj želi trener Interja in nekdanji trener Chelseaja Antonio Conte, ki je v Londonu z vezistom odlično sodeloval.

Povezano

Na drugi strani Lampard ne želi prodati Francoza. Nekdanji vezist Chelseaja se bolj poigrava z mislijo, da bi klub prodaj Jorginha, kljub temu pa tudi prestop Kanteja ni povsem odpisan. Francoz v Angliji igra že pet let, igranje v Italiji pa bi vsekakor predstavljalo nov izziv.

Nova sezona v Premier ligi se začne že ta konec tedna. Vse obračune lahko spremljate samo na Sportklubu.