Getty Images/Valerio Pennicino

21.09.2020 | 10.29

Nova sezona, stari CR: Zadel 19. sezono zapored

Nogometaši Juventusa so s prepričljivo zmago proti Sampdorii (3:0) začeli obrambo nasloa v Serie A. Med strelci znova tudi neuničljivi Cristiano Ronaldo.

Kristijano Ronaldo

Valerio Pennicino, Getty Images Sport

Juventus je povedel v 13. minuti, ko je zadel Dejan Kuluševski, v 78. minuti je vodstvo podvojil Leonardo Bonucci, zmago pa je dokončno zapečatil Cristiano Ronaldo deset minut kasneje.

Petintrideseletni Portugalec je tako že 19. sezono zapored dosegel zadetek" Serija se je začela v sezoni 2002/03 v dresu lizbonskega Sportinga, nato je mreže "rešetal" pri Manchester Unitedu, Realu in od leta 2018 pri Juventusu.

Juventus v naslednjem krogu gostuje pri Romi, Sampdorio pa čaka domač obračun z Benveventom.