Roma v lovu za kapetanom Seville

Serie A 14. Mar 201712:34 > 12:52
Getty Image/Aitor Alcalde

Italijanska Roma si želi v svoje vrste pripeljati kapetana Seville Vincenta Iboro.

Vincent Ibora bi med prihajajočim poletjem utegnil zamenjati delodajalca. Kot poroča italijanski Calciomercato, naj bi se 29-letni kapetan Seville v poletnem prestopnem roku s Pirenejskega polotoka preselil na Apeninskega in postal nov član Rome. S tem bi Ibora sledil športnemu direktorju Monchiju, ki se je Romi pridružil lani.

Iboro so sicer v zimskem prestopnem roku snubili že pri Sunderlandu, a je Sevilla ponudbo angleškega kluba odbila. Nasprotno, pogodbo z Iboro so pri moštvu z juga Španije podaljšali do leta 2020.

A sedaj se pojavljajo govorice, da naj bi Sevilla za Iboro zahtevala 12 milijonov evrov odškodnine. Ibora je sicer k Sevilli prišel leta 2013 iz Levanteja, v tem času pa kot član rdeče-belih osvojil tri naslove v Ligi Evropa.