Bo Napoli izgubil Mertensa zaradi 500 tisoč evrov?

Serie A 14. Mar 201716:49 > 16:51
Getty Images/Francesco Pecoraro

Belgijski reprezentant Dries Mertens utegne zapustiti Napoli zaradi pičlih pol milijona evrov, poročajo italijanski mediji.

Kot potočajo italijanski mediji, se z odgovornimi pri Napoliju ne more dogovoriti okrog višine nove plače, saj sam zahteva 3 milijone evrov na sezono, medtem ko mu je predsednik kluba Aurelio di Laurentis pripravljen plačati samo 2,5 milijona evrov letno.

Mertens je najboljši nogometaš Napolija v zadnjih mesecih, eksplodiral pa je po poškodbi poljskega napadalca Arkadiusza Milika, saj je dosegel 19 zadetkov ob 7 asistencah na 25 tekmah v Serie A.

Poleg tega je dosegel tudi pred zatekov v Ligi prvakov, je pa res, da so Neapeljčani prejšnji teden proti Realu iz Madrida izpadli v osmini finala.

Mertensu se sicer trenutna pogodba izteče leta 2018, zanj pa se najbolj zanimajo otoški klubi.