Cuardado obdržal Juve na +10; Poškodba Iličića

Serie A 19. Mar 201716:59 > 17:05
Getty images/Paolo Rattini

Juan Cuadrado je z zadetkom v sedmi minuti na gostovanju pri Sampdoriji Juventusu priboril novo zmago, Nikola Kalinić pa je v izdihljajih tekme Fiorentini zagotovil zmago v Crotoneju. Poškodba Josipa Iličića.

Juve je s to zmago obdržal deset točk prednosti pred Napolijem, ki je v gosteh premagal Empoli (3:2). Miha Zajc v dresu Empolija ni dobil priložnosti, tako kot tudi AndrejKotnik, ki je s Crotonejem izgubil proti Fiorentini. Edini strelec za vijolične je bil Nikola Kalinić, zadel je v dobesedno zadnjih sekundah tekme. Josip Iličić je igral do 71. minute, potem pa si je poškodoval levi gleženj in moral zapustiti zelenico. Koliko časa bo slovenski reprezentant odsoten, še ni jasno, selektor Katanec pa vsekakor upa, da bo nared za naslednji reprezentančni ciklus.

Jasmin Kurtić ni sodeloval ob zmagi Atalante nad Pescaro (3:0), ValterBirsa in Boštjan Cesar pa sta v dresu Chieva odigrala vseh devetdeset minut na tekmi proti Bologni, visokega poraza svoje ekipe (1:4) pa nista mogla preprečiti.