Juventus za Verrattija nudi 80 milijonov

Serie A 28. Mar 201710:29 > 10:31
Julian Finney/Getty Images

Nogometni klub Juventus po navedbah nekaterih medijev pripravlja za Marca Verrattija pripravlja 80 milijonov evrov. Bo to omehčalo vodilne može PSG-ja?

Stara dama bo v poletnem prestopnem roku zagotovo vložila veliko denarja v nakup novega organizatorja igre. To zagotovo ni več nobena skrivnost. Prav tako ni skrivnost, da si Juventus najbolj želi Marca Verrattija, ki bi lahko bil tisti, ki bi dolgoročno zapolnil vrzel v zvezni vrsti po lanskoletnem odhodu Paula Pogbaja v Manchester United.

Pri Corriere dello Sport so kljub temu, da je Verratti zatrdil, da Pariza poleti ne bo zapustil, trdno prepričani v to, da bo italijanski reprezentant prestopil v Juventus. Navajajo pa tudi rezervni načrt Torinčanov – to bi naj bil Corentin Tolisso iz Lyona.

Del pogovorov med Juventusom in igralčevimi predstavniki ob morebitnem sprejetju ponudbe Parižanov bo zagotovo tudi generalni direktor torinskega kluba Giuseppe Marotta, ki si nadvse želi prihoda Verrattija.

Po nekaterih navedbah bi se znalo zgoditi, da bo PSG od Juventusa zahteval še višjo odškodnino – le ta bi lahko narasla tudi nad 100 milijonov evrov. Naj vas spomnimo, da Juve in PSG nista v najboljših odnosih, saj so Francozi Italijanom zamerili “krajo” Kingsleyja Comana, kar je bil tudi glavni razlog, da kasneje ni prišlo do prestopa Blaisa Matuidija.

A na koncu bo kljub vsemu denarju in postranskih igrah glavno besedo imel prav Verratti, ki je prejšnji teden poudaril, da je v Parizu srečen. Kako se bo odločil, če ga bo v svoje vrste klical klub, za katerega je kot otrok navijal, ni znano, znano pa je, da si ga ob Juventusu želi tudi Barcelona.