2. SNL: Radomljani kažejo mišice, padla še Nafta!

Prva liga 10. Okt 202017:10 > 17:31
NK Radomlje Facebook

Nogometaši Radomelj so se spet izkazali kot izjemno potentna ekipa, zrela za nastopanje rang višje. Letošnji napad rumeno-črnih deluje res zastrašujoče, obramba pa je še naprej na prvem mestu po prejetih golih.

V prvem današnjem srečanju 2. SNL sta se pomerila prvouvrščena ekipa iz Radomelj in petouvrščena Nafta, ki je imela pred to tekmo najboljši napad, saj so v desetih krogih zabili kar 35 zadetkov, medtem ko imajo Radomlje najboljšo obrambo.

Na enajstih srečanjih so dovolili le 8 golov, danes pa potrdili prvo mesto in zmagali s 3:1. Med strelce so se v radomeljskem športnem parku vpisal Sacha Varga (4. minuta), Oliver Kregar (22. minuta) in Žan Nikolić (sodnikov podaljšek).

Nafti je sicer znižanje na 2:1 v 72. minuti prinesel Nermin Haljeta, obleganje vrat v izdihljajih tekme pa je namesto izenačenja prineslo gol Nikolića v 92. minuti.

Radomlje imajo po 11. krogu sedaj na vrhu razpredelnice 30 točk in so drugouvrščeni Krki pred njihovo jutrišnjo tekmo v Šmartnem pobegnili na 4 točke prednosti. Nafta ostaja peta.