Domžale s pol moči čez Krko

Prva liga 11. Apr 201719:46 > 19:51
Domžale/Facebook

Nogometaši Domžal so prvi finalisti letošnje izvedbe Pokala Slovenije. Na povratni tekmi so še drugič ugnala drugoligaša iz Novega mesta, tudi tokrat z rezultatom 2:0. Jutri derbi med Mariborom in Olimpijo.

Domžalčani tudi tokrat resnejših težav s Krko, ki so jo z 2:0 premagali ža ob Kamniški Bistrici, niso imeli. Za skorajšnjo potrditev uvrstitve v finale so potrebovali zgolj en gol, do katerega so prišli po pol ure igre, ko je s pomočjo domačega branilca Drnovška v polno meril mladi Žan Žužek.

Drugi gol so varovanci Simona Rožmana dosegli v 9. minuti drugega polčasa, takrat je zmedo v domači obrambi izkoristil Majer in postavil končni rezultat 2:0 (skupno 4:0.)

Eden izmed vrhuncev v omenjenem tekmovanju bo jutri ob 17. uri, ko Maribor v Ljudskem vrtu gosti Olimpijo. Ljubljančani bodo branili prednost 2:1 iz prve tekme.