Facebook

25.10.2020 | 18.30 > 18:41

Tabor ugnal Olimpijo in se zavihtel na vrh PLTS

Tabor iz Sežane je danes z 2:1 premagal Olimpijo in zabeležil 5. zaporedno domačo zmago, s katero so se češnje začasno zavihtele na sam vrh prvenstvene lestvice.

Tabor Sežana

NK Tabor Sežana

Tekmo v Sežani so sicer bolje odprli Ljubljančani, ki so povedli v 11. minuti, ko je zadel Timi Max Elšnik., a že 6 minut kasneje so Primorci izenačili. V polno je meril Djalo Aldair.

Prvi polčas se je končal z izidom 1:1.

V drugem polčasu so gostitelji prevzeli pobudo in premoč kronali v 67. minuti, ko je še drugi današnji zadetek dosegel 28-letnik iz Guineje-Bissau.

Sežana je trenutno s 15 točkami na 1. mestu. V kolikor Mura ne bo premagala Domžal, bodo Primorci po 8. krogih vodilna ekipa PLTS.