Mura remizirala v Domžalah, Tabor ostaja na vrhu

Prva liga 25. Okt 202019:50 > 20:04

Domžale in Mura sta se ob Kamniški Bistrici razšla brez zmagovalca. To pomeni, da je Tabor iz Sežane vodilna ekipa PLTS po osmih odigranih krogih.

Še četrta tekma 8. kroga PLTS se je končala z 1:1.

Muraši so od 15. minute naprej igrali z igralcem manj, saj je Jan Gorenc kot zadnji igralec v obrambi na nedovoljen način zaustavil Daria Kolobarića.

Žrtev rdečega kartona je postal tudi Amadej Maroša. Šimundža je namreč takoj reagiral in ga povlekel iz igre.

Domžalčani so povedli v 52. minuti, ko je mrežo Matka Obradovića zatresel Sikošek. Gostitelji so nato prevladovali in nadzorovali potek srečanja tako, da je izgledalo, da bodo Sobočani zabeležili še četrti zaporedni poraz.

Mura je vseeno v 80. minuti prišla do izenačenja. Končnih 1:1 je postavil kapetan Alen Kozar.

Domžale bodo v 9. krogu v četrtek gostovale pri Aluminiju, Mura pa bo gostila Maribor.