Olimpija na mestnem derbiju premagala Bravo

Nogometaši Olimpije so v 9. krogu PLTS z 2:0 premagali Bravo.

Vombergar

Vombergar

Ljubljančani so bili že v prvem polčasu nevarnejši nasprotnik. Ekipi sicer v prvih 45 minutah nista blesteli, prvi zadetek pa je padel v 12. minuti nadaljevanja. Bosić je izvedel prosti strel z leve strani in poslal visoko žogo pred vrata Vekića. Skok je dobil Vombergar, ki je žogo z glavo pospravil za hrbet Vekića.

Zmaji so 10 minut zatem po podaji Bosića s kota dosegli še drugi gol na tekmi. Tokrat je zadel Samardžić, ki je svojo 100. tekmo v Prvi ligi obeležil z zadetkom.

Za Olimpijo je to četrta zmaga v tej sezoni. Ljubljančni imajo na svojem računu 15 točk in bodo po koncu tega kroga ostali v top 4. Bravo je doživel četrti poraz in je z 11 točkami na šestem mestu.