NK Maribor

"Črnoglede slutnje so se uresničile: Nemanja Mitrović je, žal, huje poškodovan. Čaka ga večmesečno okrevanje, sezona 2020/21 je zanj zelo verjetno končana," so sporočili iz Maribora.

nogomet, NK Maribor, Nemanja Mitrović

Marko Pigac

Nemanja Mitrović se je poškodoval na sobotni nogometni poslastici s sedmimi zadetki proti Domžalam. Po dvoboju s Kolobarićem ob desni stranski črti v 13. minuti je Mitrović obležal, a ni čutil bolečin in je nadaljeval z igro do konca prvega polčasa. Med odmorom je zdravniška služba Maribora opravila pregled in mu ob sumu na težjo poškodbo ni dovolila vrnitve na igrišče.

V ponedeljek so se uresničile črnoglede napovedi, da bodo morali vijoličasti sezono nadaljevati in zaključiti brez stebra obrambe. "Natančnejši pregled je pokazal, da gre za težjo poškodbo kolena. 28-letni branilec, ki je v tej sezoni zabil 3 gole, začenja dolgotrajno okrevanje in ne bo mogel pomagati moštvu," so še sporočili iz tabora Maribora.