Krško premagalo Radomlje

Prva liga 16. Maj 201721:45 > 21:49
NK Krško/Facebook

Nogometaši Krškega so v 34. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Kalcer Radomlje z 2:0 (1:0). Krčani so se na ta način s pričakovano zmago proti odpisanim Radomljam vsaj do srede prebili na rešilno osmo mesto prvenstvene lestvice

Čeprav so se Radomljani kar dobro merili s favoriziranimi Krčani, so slednji zasluženo dobili prvi polčas, saj so bili v svojih akcijah konkretnejši, imeli nekaj priložnosti, v 31. minuti pa so dosegli edini zadetek v prvem delu igre, ko je po podaji Nikole Gatarića z natančnim strelom zadel Filip Dangubić.

V uvodu drugega dela so bili nekoliko konkretnejši Radomljani, toda v 63. minuti so vodstvo podvojili gostitelji, ko je po protinapadu po podaji Roberta Pušaverja tretjič v sezoni zadel Mujan.

Po zadetku so Krčani malce umirili dogajanje, kljub temu pa si priigrali še nekaj polpriložnosti, na drugi strani pa Radomljani niso znali ogroziti krškega vratarja.