Celje utišalo Ljudski vrt – prvaki spet poraženi

Prva liga 17. Maj 201722:23 > 22:27
Getty Images/Stephen Pond

Maribor je v Ljudskem vrtu nepričakovano doživel drugi zaporedni poraz, potem ko je pred tem potrdil naslov državnega prvaka. Na tekmi 34. kola Prve lige TS je Celje slavilo protiv Mariboru v gosteh z 2:0.

Očitno je naslov državnega prvaka že uspaval Mariborčane, ki so na svojem igrišču izgubili z 2:0. Celjeni so izkoriščali svoje priložnosti, LovroCvek je za vodstvo zadel v 57. minuti tekme.

Tudi v zaključku tekme je bilo bolj vroče pred domačim kazenskim prostorom, v 84. minuti pa je nato Adis Hodžić z avtogolom postavil končni rezultat.

Osvojene tri točke so Celjane porinile na peto mesto, do konca pa sta še dva kroga prvenstva. Maribor je seveda že nekaj časa državni prvak, zato mu prvega mesta ne more vzeti nihče.