Bišćanovo mesto zasedel Inaki Alonso, Kek še čaka

Prva liga 15. Jun 201717:32 > 17:44
NK Olimpija Ljubljana

V novopečenem hrvaškem nogometnem prvoligašu Rudešu so našli zamenjavo za Igorja Bišćana, ki je prevzel naloge glavnega trenerja ljubljanske Olimpije.

Nekdanjo zasedbo Igorja Bišćana, novopečenega trenerja NK Olimpije, iz zagrebškega predmestja, ki je zadnjih osmih letih nastopala v drugi hrvaški nogometni ligi, bo v premierni prvoligaški sezoni vodil 48-letni španski strokovnjak Inaki Alonso.

Alonso iz Duranga je doslej treniral baskovske oziroma španske klube, Rudeš pa bo njegov prvi tuji klub.

Kek še čaka

Slovenski selektor Matjaž Kek pa še čaka na novo pogodbo, ki jo pričakuje s strani aktualnih hrvaških nogometnih prvakov iz Reke. Pogovori naj bi se materializirali do konca tedna, pri denarju se zaenkrat ni zataknilo, je pa res, da bo Kek v novo sezono, v kolikor ostane pri Reki, spet začel s kopico novih igralcev in povsem znova.