Olimpija predstavila nove drese

Prva liga 26. Jun 201721:17 > 21:27
NK Olimpija Ljubljana

NK Olimpija Ljubljana je na ljubljanskem gradu v sodelovanju z opremljevalcem Nike predstavila nove drese za prihajajočo sezono. Športna oblačila so sedmi sili predstavili Branko Ilić, Nik Kapun, Nathan Oduwa in Nejc Vidmar.

Značilnost novega domačega dresa sta vrnitev k pravi zeleni barvi Olimpije in ljubljanski grb na hrbtni strani. Drugačen je tudi klubski grb, ki je tokrat v 3D obliki. Gostujoči dres se ni spremenil in ostaja bel.

Poseben je predvsem tretji dres, ki ga bodo zmaji nosili redko, a bo zato bolj poseben. Gre za izjemno kakovostne Vapor limited edition drese, za privržence ljubljanskega kluba pa jih bo na voljo le 100.

Nov dres bodo nosili tudi vratarji, ki ga je predstavil Nejc Vidmar. Vidmar je saniral poškodbo in je pripravljen na največje napore.

Ljubljančani so na drese natisnili tudi nov font,  katerega tipografija ohranjuja duh stare in se prilagaja novim trendom ter zahtevam časa.

Na novinarski konferenci so nato cilje pred novo sezono predstavili trener Igor Bišćan, kapetan Branko Ilić in novinec v moštvu Goran Brkić. Bišćan je pred obračunom s Finci dejal, da so z varovanci pripravljeni na zahteven preizkus. Novost za Ljubljančane bo igranje na umetni travi.

Hrvaški trener pred začetkom državnega prvenstva pričakuje še tri okrepitve.