Predragović nova okrepitev Celja

Prva liga 22. Jul 201717:31 > 17:38
NK Celje

Nogometni klub Celje se je okrepil z nekdanjim mladinskim reprezentantom BIH-a Fedorjem Predragovićem, ki je nazadnje igral za Borac.

Fedor Predragović je s Celjani podpisal dveletno pogodbo, slovensko državno prvenstvo pa je spoznal že ob epizodi v Radomljah. 22-letnik se najbolje znajde na mestu napadalno usmerjenega zveznega igralca, nogometaš iz Banja Luke pa želi v rumeno-modrem dresu odigrati vidno vlogo.

Vesel sem, da sem prišel v NK Celje. Gre za velik korak v moji karieri. Verjamem, da bom izpolnil pričakovanja vodstva kluba, trenerskega štaba in navijačev. Pričakujem, da se bom hitro vklopil oziroma prilagodil. S tem ne bo težav,” je po podpisu pogodbe dejal Predragović, ki je tako nova okrepitev za četo Tomaža Petroviča.