Vir: Facebook/NK Rudar
Nogomet 13.08.2017 | 16:35

Lažen preplah: Radan ni huje poškodovan

NK Rudar Velenje

Vratar velenjskega Rudarja je moral zapustiti igrišče, a očitno njegova poškodba ni hujše narave.

Potem ko je vratar velenjskega Rudarja Matej Radan včeraj moral zapustiti igro na srečanju proti Olimpiji, so mnogi ugibali o tem, ali bo vratar "knapov" odsoten dalj časa. Čuvaj mreže je v drugem polčasu trčil z nogometašem Olimpije, Stefanom Savićem in obležal, v nadaljevanju akcije pa je za 3:0 zadel Nik Kapun.

Radana je na vratih takoj zamenjal Marko Pridigar, ki je potem prejel gol od Blessinga Elekeja., za prvega vratarja Rudarja pa se je danes izkazalo, da poškodba glave vendarle ni hujše narave. Verjetno bo nastopil že na naslednji prvenstveni tekmi, ko se bodo zeleno-črni 21. avgusta doma pomerili s Celjem.