Vir: NK Krško/Facebook
Nogomet 13.08.2017 | 20:20

Ankaran Krškemu odščipnil točko

Sklepno dejanje petega kroga Prve Lige Telekom Slovenija sta sklenila Krško in Anakaran. Moštvi sta se v Posavju razšli brez zmagovalca (2:2).

Dvoboj se je odlično začel za domače. V 7. minuti je znotraj 16-metrskega prostora padel Miljan Škrbić, ki je potem kar sam izvedel najstrožjo kazen in zadel. Ankaran je nato zaigral bolje in ekipa z Obale je bila nagrajena v 26. minuti, ko je zadel Rok Kidrič.

Le tri minute kasneje je za veselje na tribunah poskrbel Tonći Mujan. Napadalec Krškega je z roba kazenskega strela pomeri lproti golu in žogo po tleh uspel spraviti mimo številnih nog. Škrbić in Mujan sta imela do konca prvega dela potem še vsak po eno priložnost, a je ostalo pri 2:1.

Gostje so do izenačenja prišli v 64. minuti, ko je na gol Krškega streljal Luka Badžim. Njegov strel je Marko Zalokar še ubranil, do nje pa je prišel rezervist Mihovil Klapan in izenačil ter s tem postavil tudi končni izid srečanja. Sicer so Krčani v 73. minuti zadeli, a so sodniki gol zaradi prepovedanega položaja Nikole Mandića razveljavili.