Repas se poslavlja šele po tekmi v Franciji

Prva liga 19. Avg 201718:14 > 18:19
Ekipa24.si

Mladi vezist Domžal bo v četrtek odigral zadnjo tekmo v rumenem dresu pred odhodom v francoskega prvoligaša Caen.

Izjemne predstave članskega moštva Nogometnega kluba Domžale še vedno močno odmevajo v slovenski in tudi francoski nogometni javnosti. Med nogometaši rumenih se je v zadnjih dneh v središču pozornosti znašel Jan Repas, ki je na pragu velikega prestopa v francoski Caen.

20-letni otrok Domžal se bo, ob eni najvišjih odškodnin v zgodovini slovenskih pokalnih prvakov, za naslednja štiri leta preselil v Normandijo, toda članu francoskega prvoligaša se bo pridružil šele po povratni tekmi med Olympiqueom iz Marseilla in Domžalami.

”Odškodnina je visoka, višja od milijona evrov. Sicer so razlike v detajlih, a v tem primeru gre za dogovor, ki je zelo podoben in primerljiv s prestopoma Daliborja Stevanovića in Branka Ilića v Španijo ter se tako uvršča v sam vrh lestvice največjih klubskih prestopov v zgodovini. Še večje priznanje za naš klub pa je ta prestop zaradi dejstva, da je Jan član NK Domžale že od svojega 7. leta starosti.” so zapisali v domžalskem klubu.