Bišćan: Za tekmo se pripravljamo maksimalno resno

Prva liga 18. Sep 201717:27 > 17:31
NK Olimpija Ljubljana

Pred nogometaši Olimpije je prvi letošnji pokalni izziv. V tekmi 2. kroga pokala Slovenije se bodo zeleno-beli v torek v Domžalah pomerili z Radomljami.

Jutrišnji domačini so še lani igrali med prvoligaško konkurenco. Letošnjo sezono v drugi ligi so začeli z remijem in porazom, potem pa so nanizali pet zaporednih zmag in na drugem mestu držijo priključek z vodilno Muro. Na teh zadnjih petih tekmah so Radomljani v polno zadeli kar devetnajstkrat.

Za tekmo se pripravljamo maksimalno resno. Radomlje so dobra ekipa v vrhu druge lige,” je za klubsko spletno stran povedal strateg Olimpije Igor Bišćan, ki bo nekoliko spremenil začetno enajsterico.

Nekaj sprememb bo. Večjo minutažo bodo dobili tisti, ki do zdaj morda niso igrali veliko, kar je zanje lepa priložnost,” razmišlja Bišćan, ki še vedno ne bo mogel računati na poškodovanega Issaha in obolelega Oduwo.

Sobotna tekma z Domžalami je pustila nekaj utrujenosti, spomini nanjo pa so še vedno živi, tudi pri trenerju: “Zahtevna tekma, težka, je pa res, da smo to tudi pričakovali. Domžale so čvrsta ekipa, kar so v Stožicah znova dokazali. V prvem polčasu smo bili boljši, v nadaljevanju pa smo se po golu posvetili obrambi. V to smo vložili veliko truda, bili smo dovolj dobro organizirani. Osvojitev treh točk nas zelo veseli.

Med začetno enajsterico zagotovo lahko pričakujemo Zarifovića, Boatenga, Cretuja, Miškića in Brkića.

Jutrišnja tekma se bo v Športnem parku v Domžalah začela zvečer ob 20. uri. Ob Kamniški Bistrici so v zaključku lanske sezone posodobili igralno površino, tako da lahko pričakujemo odlične pogoje za igro v vseh vremenskih razmerah. Tekmo si lahko ogledali tudi v neposrednem prenosu na kanalu Sportklub 1.