2. SNL: Mura v Brežicah zbežala na vrh

Prva liga 27. Sep 201719:58 > 20:11

Nogometaši Mure se še naprej uspešno pripravljajo na preskok v višji rang slovenskega nogometa. V zaostali tekmi sedmega kroga 2. SNL so v gosteh premagali Brežice (0:2).

Oba zadetka za goste je dosegel Rok Sirk, ki se je med strelce najprej vpisal v 30. minuti, potem pa deset minut pred koncem postavil končni izid.

Mura tako ostaja na vrhu, prednost pred drugouvrščenimi Radomljami so Prekmurci povečali na tri točke, sicer pa so bile danes odigrane še tri tekme 2. SNL.

V Vipolžah so se na primorskem derbiju zmage proti Brdom veselili igralci Taborja iz Sežane (0:1), na Dobu so se domači z Bravom razšli brez zmagovalca (2:2), prav tako so gledalci remi videli na srečanju med Veržejem in Kranjem (0:0).

Ilirija in Drava bosta tekmo sedmega kroga odigrali 4. oktobra.