Milanič: Rešil nas je Mešanović

Prva liga 14. Okt 201713:50 > 13:55
sportklub

Trener Maribora je bil vidno zadovoljen s preobratom v Velenju.

Že med polčasom sem razmišljal o tem, da bi Tavaresa in Vršiča takoj poslal v igro. Potem sem se odločil, da bom počakal še nekaj minut in se je izplačalo. Meša je zadel res fantastično. Videlo se je na njegovi in igri ostalih v naslednjih minutah, da smo potrebovali ta gol,” je za klubsko spletno stran po tekmi dejal trener Maribora.

“Včasih ni potrebno preveč govoriti. Jasno je, da smo popravili določene taktične zadeve, ob tem je bilo nekaj provokativnih, a spodbudnih besed. Fantje so razumeli, da zmoremo igrati boljše. Čeprav nismo slabo začeli tekme in imeli nekaj priložnosti. Potem pa je bilo preveč hitenja in igranja iz prve na slabem terenu. To je pripeljalo do prevelikega števila napak, potem pa smo v nadaljevanju tekme videli zaslužen preobrat in našo popolno prevlado,” pa je slab prvi polčas in razloge za zaostanek objasnil Milanič.