Rok Elsner se je pridružil Triglavu!

Prva liga 25. Feb 201812:12 > 12:17

Članska ekipa NK Triglav Kranj bo v nogometno pomald vstopila s še enim novim članom. Moštvu se je pridružil Rok Elsner, 32-letni Ljubljančan, ki igra na položajih v zvezni vrsti, z bordo-belimi pa je podpisal 1,5-letno pogodbo.

Kranjčani so si z včerajšnjim porazom v dvoboju z Ankaranom Hrvatini zagrenili življenje, saj se je zadnja ekipa Prve lige Telekom Slovenije devetu mestu približala na dve točki zaostanka. Orli želijo čimprej izplavati iz nevarnih voda, pri tem pa jim bo pomagal tudi Rok Elsner.

“V veliko veselje mi je, da sem se pridružil klubu. Vizija in cilji Triglava so zame velik izziv in komaj že čakam, da zaigram z novimi soigralci. Veliko mi je pomenilo, da me je trener želel videti v svoji ekipi, tudi nasploh pa je bil g. Siniša Brkič velik faktor, da sem se odločil za ta korak. Moštvo do neke mere poznam, ne pričakujem pa veliko težav z adaptacijo in uigravanjem z ekipo,” je sprva dejal Elsner.

Novinec v moštvu je v soboto še stiskal pesti za Orle proti Ankaranu, ekipi pa se bo na treningih pridružil v ponedeljek. “V karieri sem zamenjal veliko držav in posledično tudi klubov. To prinese veliko dobrega in slabega, vsekakor pa imam raznolike nogometne izkušnje. Še vedno se počutim mladega in dobro pripravljenega, je pa seveda bila prisotna želja, da se vrnem bližje domu. Nekaj sezon nameravam še nastopati, v tem obdobju pa lahko tako ali drugače pomagam tudi mlajšim in mladim igralcem. V Kranju se izvrstno dela z mladimi, ekipa je kakovostna in, ponavljam, ne pričakujem težav z vklopom v sredino.”