Nekdanji član Domžal odslej v dresu Aluminija

Prva liga 7. Mar 201819:50 > 19:53
NZS

Aluminiju bo spomladi pri lovu na obstanek pomagala tudi izkušena okrepitev. Aluminiju se je z današnjo registracijo tudi uradno pridružil Lucas Mario Horvat, član rdečih pa ostaja tudi Matic Vrbanec, ki je podpisal novo pogodbo.

Argentinec slovenskih korenin se je še drugič v karieri vrnil v Slovenijo, kjer je nazadnje branil barve Domžal, pred tem pa je bil tudi član ptujske Drave in ljubljanskega Interblocka. Dvaintridesetletni vezist se je pred dnevi razšel s kazahstanskim Okzhetpesom, z Aluminijem pa je sklenil dogovor do konca prihodnjega leta. Horvat je v Prvi ligi Telekom Slovenije odigral kar 210 srečanj.

Oliver Bogatinov pa bo lahko še nekaj časa računal na Matica Vrbanca. Kapetanu Aluminija bi se čez nekaj mesecev iztekla pogodba, s podpisom nove pa je sodelovanje podaljšal do konca sezone 2019/20. Mladi reprezentant Slovenije je s 56 nastopi prvoligaški rekorder štajerskega kluba.