NZS zavrnila pritožbo za Cretuja

Prva liga 9. Mar 201815:24 > 15:27
NK Maribor/Twitter

Nogometna zveza Slovenije je zavrnila pritožbo Olimpije za registracijo Alexandruja Cretuja za Maribor.

Alexandru Cretu je polnopravni član Maribora. O tem ni več nobenega dvoma, saj je NZS zavrnila pritožbo Ljubljančanov glede njegove registracije za vijoličaste. Maribor je za Romuna plačal 100 tisoč evrov odškodnine, predsednik Olimpije Milan Mandarić pa se je nato pritožil, ker naj bi bil izigran, vendar nogometna zveza njegovih argumentov ni uslišala.

Ljubljančani so ob tem sporočili, da bodo izkoristili vse pravne možnosti za zaščito interesov kluba.

Olimpijino sporočilo za javnost spodaj objavljamo v celoti.

NK Olimpija Ljubljana je prejel sklep komisije za pritožbe Nogometne zveze Slovenije, s katerim nas komisija obvešča, da je zavrnila našo pritožbo v primeru igralca Alexandruja Cretuja.

Glede na to, da smo prejeli samo sklep brez obrazložitve, odločitve komisije ne moremo komentirati. Vodstvo NK Olimpija je v kratkem odgovoru na sklep komisije NZS izpostavilo, da bo izkoristilo vse pravne poti za zaščito interesov kluba.

V klubu smo se vedno obnašali odgovorno in spoštovali pravila, ob tem pa ne moremo in ne smemo zanemariti interesov našega nogometnega kluba.”