Oduwa zaradi poškodbe kolena že končal sezono

Prva liga 12. Mar 201819:06 > 19:12
NK Olimpija Ljubljana

S trenutno vodilne ekipe PLTS so sporočili, da trener Igor Biščan v letošnji sezoni ne bo več mogel računati na Nathana Oduwo, ki si je pred kratkim poškodoval koleno in že zaključil z letošnjo sezono.

Nathan Oduwa si je koleno poškodoval na enemu izmed zadnjih treningov pred tekmo s Triglavom v Kranju. Prve napovedi, ki niso bile spodbudne, so se uresničile danes, ko je Anglež opravil pregled z magnetno resonanco.

Ta je potrdil, da gre za poškodbo notranje stranske vezi, kar pomeni, da bo z igrišč odsoten od 10 – 12 tednov. Igor Bišćan pred koncem sezone torej nanj predvidoma ne bo mogel računati.

Se je pa zato Biščan razveselil novice, da je na današnjem treningu je z novimi soigralci že treniral tudi robustni nigerijski napadalec Chinedu Udechukwu, ki je pogodbo s klubom podpisal pred približno mesecem dni, a se je po pridobivanju dokumentacije za prihod v Slovenijo moštvu pridružil šele danes.

Gre za nogometaša nigerijskega kluba Katsina United, ki bo pri Olimpiji igral kot posojen igralec do konca sezone z možnostjo odkupa.

23- letni “Edu” bo na hrbtu nosil številko 40, v sredo pa ga čaka še zdravniški pregled.