Mandarić vnovič izrazil podporo Igorju Bišćanu

Prva liga 2. Maj 201816:13 > 16:16
NK Olimpija Ljubljana

Pri vodilnemu klubu slovenskega prvenstva umirjajo napetost. Milan Mandarić očitno vendarle nima namena zamenjati Igorja Bišćana, ki je na klopi Olimpije sicer neporažen že pol leta.

“Predsednik NK Olimpija Milan Mandarić in trener Igor Bišćan sta se danes srečala na sestanku na sedežu kluba in se pogovarjala o jutrišnji tekmi z Aluminijem ter o strategiji do konca prvenstva. Predsednik je trenerju in njegovim varovancem znova izrekel svojo podporo in jim zaželel veliko sreče pri iskanju nove zmage,” so zapisali na spletni strani vodilnega moštva slovenskega nogometnega prvenstva in dodali fotografijo omenjenega dvojca v Mandarićevi pisarni.

V zadnjih dneh je bilo v pisarnah Olimpije kar pestro, po pisanju številnih medijev je Milan Mandarić resno razmišljal o spremembi na mestu prvega trenerja, a se to očitno vendarle ne bo zgodilo.