Konec je – Mandarić odslovil Bišćana!

Prva liga 4. Jun 201814:46 > 14:50

Tudi dvojna krona ni bila dovolj, da bi Igor Bišćan ostal na čelu nogometašev Olimpije. Predsednik Milan Mandarić se je po ponedeljkovem sestanku po pričakovanju za sodelovanje zahvalil hrvaškemu strokovnjaku. Zmaje naj bi v novo sezono popeljal Slaviša Stojanović.

Slovenski mediji so že prejšnji teden pisali o takšnem scenariju, po ponedlejkovem sestanku v pisarni Milana Mandarića pa je padla dokončna odločitev, da Igor Bišćan odhaja iz Ljubljane. Čeprav je zmaje popeljal do zmage v slovenskem prvenstvu in pokalnem tekmovanju, mu Mandarić ni izkazal zaupanja, da bi še naprej vodil Ljubljančane.

Bišćan se je že med prvenstvom soočal s številnimi boji “znotraj kluba”, a vseskozi imel podporo navijačev. Mandarić mu je na drugi strani prek intervjujev očital, da ne sledi viziji razvoja kluba in moštva in prek vrstic napovedal, da se bo Bišćanu po koncu sezone zahvalil za sodelovanje.

Hrvata naj bi na klopi Olimpije nasledil nekdanji slovenski selektor Slaviša Stojanović.

Nogomania ob tem poroča, da bo ob Bišćanu brez dela ostal tudi neformalni športni direktor Mladen Rudonja, ki je ves čas kril hrbet Bišćanu. Ob tem velja še dodati, da je pred navijači Olimpije očitno znova nemirno poletje, čeprav je bila njihova želja ravno nasprotna …