Po Bišćanu Olimpijo zapušča tudi Rudonja

Prva liga 15. Jun 201810:35 > 10:37
NK Olimpija Ljubljana

NK Olimpija Ljubljana in Mladen Rudonja sta v petek prekinila sodelovanje. Rudonja, nekdanji igralec Olimpije in dolgoletni slovenski reprezentant, je pri zmajih opravljal vlogo svetovalca pri kadrovskih odločitvah.

Zahvaljujem se predsedniku Milanu Mandariću za izkazano zaupanje. Zadovoljen sem, da smo zadane cilje v sezoni 2017/18 dosegli in s tem našim navijačem podarili ogromno sreče in veselje. Klubu želim vse najboljše tudi v prihodnje,” je ob prekinitvi sodelovanja dejal Mladen Rudonja.

Za njegov doprinos k uspehom kluba se mu je zahvalil tudi predsednik kluba Milan Mandarić, ki je dejal: “Hvala Mladenu za vse, kar je naredil za Olimpijo. Žal mi je, da so se naše poti razšle, želim pa mu veliko sreče v prihodnosti.”

Ob tem naj še dodamo, da je Olimpija ostala tudi brez nadarjenega Jakoba Novaka, ki bo kariero nadaljeval v dresu celjskega prvoligaša.