Opoldne znana usoda Zlatka Zahoviča?

Prva liga 18. Jun 20189:47 > 9:56
NK Maribor/Facebook

NK Maribor bo danes opoldne sklical tiskovno konferenco, na kateri bo vodstvo kluba "predstavilo aktualne klubske novice in prihodnje smernice delovanja kluba". Ali Zlatko Zahovič ostaja v klubu?

Po več tednih ugibanja in negotovosti bodo vodilni možje Maribora na tiskovni konferenci razkrili usodo športnega direktorja kluba Zlatka Zahoviča.

Zahovič je po koncu sezone odšel na dopust, še pred tem pa se preko večih medijev poslovil od Maribora. V klubu se na njegove izjave niso odzivali, v preteklem koncu tedna pa se je Zahovič po naših informacijah sestal in pogovoril s predsednikom kluba Dragom Cotarjem.

Najboljši strelec slovenske nogometne reprezentance in uspešni športni direktor vijoličastih je v zadnjih intervjujih večkrat pokritiziral razmere v klubu, ostre besede pa namenil tudi predsedniku Cotarju.

Siol je že včeraj poročal, da naj bi se Zahovič vrnil na svoj položaj, med govoricami pa se pojavlja tudi možnost, da bi 47-letnik sicer ostal povezan s klubom, a ne bi več opravljal vloge športnega direktorja.

Vse bo torej znano danes po 12. uri, na tiskovni konferenci pa bomo tudi mi, zato spremljajte našo spletno stran in naš Facebook profil.