Mandarić: Čaka nas izjemno težka naloga

Prva liga 20. Jun 201811:04 > 11:11
Milan Mandarić je nov nogometni projekt očitno našel v Ljubljani. foto: NK Olimpija/SPS

Slovenski državni prvak Olimpija je dobila nasprotnika v prvem krogu kvalifikacij za ligo prvakov. Izmed petih možnih klubov je to najtežji možni azerbajdžanski Qarabag.

Ljubljančane v prvem krogu kvalifikacij za ligo prvakov čaka težka naloga, saj se bodo pomerili z lanskoletnim udeležencem najelitnejšega klubskega tekmovanja Qarabagom. Zmaji verjamejo v svojo kakovost, prav tako predsednik kluba Milan Mandarić.

“Dobili smo enega najtežjih nasprotnikov. Qarabag ima veliko izkušenj in uspehov v evropskih tekmovanjih. Upam trditi, da bo to eden izmed najtežjih Olimpijinih dvobojev v zadnjih desetih letih. Za nas bo to test, ki bo pokazal, kje smo in kakšne so naše dejanske kvalitete in možnosti,” je dejal predsednik Olimpije.

Prva tekma bo v sredo, 11.7., ob 20h, v Stožicah, povratna pa teden dni kasneje v Bakuju (18h po slovenskem času). V primeru zmagoslavja se bodo zmaji v drugem krogu kvalifikacij pomerili z zmagovalcem dvoboja Valletta/Kukesi.

(Vir: nkolimpija.si)