Olimpija nima desnega "beka", Apau v Bratislavo

Prva liga 21. Jun 201816:14 > 16:17
NK Olimpija Ljubljana

Državni in pokalni prvaka so izgubili novega igralca. Ljubljano je za Bratislavo (to se v zadnjem času dogaja kar pogosto) zamenjal Nizozemec Mitch Apau.

Apau je s Slovanom iz Bratislave, kjer sta že Kenan Bajrić in Andraž Šporar, podpisal triletno pogodbo. “Vedno imam najvišje cilje. Po uspešni sezoni v Sloveniji sem si želel novega izziva. Slovan pa je pomemben klub z bogato zgodovino in visokimi ambicijami,” je dejal Apau, ki je v dresu Olimpije igral na prav vseh tekmah v sezoni (z izjemo pokalne proti Radomljam v gosteh), dosegel pa je en gol – Mariboru.

“Mitcha smo pozorno spremljali v pretekli sezoni, v Ljubljani pa je igral standardno na visokem nivoju. Za njegove usluge smo se borili s številnimi drugimi klubi in veseli smo, da je izbral Slovan. Je zelo močan, hiter in odličen v obrambi. Ima vse karakteristike, ki smo jih iskali.” pa je dejal podpredsednik Slovana Ivan Kmotrik.