Naslednji Slovenec v Olimpiji? Črnic na poti v Stožice

Prva liga 30. Jun 201819:35 > 19:40
Getty Images

Olimpija se pospešeno pripravlja na začetek kvalifikacij za ligo prvakov in krepi svoje vrste pred pomembnim obračunom proti Qarabagu. Novi trener Ilija Stolica bo po poročanju rečkega Novega lista v prihodnje lahko računal tudi na Matica Črnica.

Omenjeni hrvaški časnik, ki pri naših južnih sosedih velja za najbolje obveščenega o dogajanju pri klubu iz Kvarnerja, dodaja, da bodo Ljubljančani za občasnega slovenskega reprezentanta plačali okoli 250 tisoč evrov odškodnine.

Mariborčan si pod vodstvom Matjaža Keka v dresu Rijeke nikakor ni uspel izboriti mesta v prvi enajsterici, zato ni skrival želje po odhodu v klub, kjer bo dobil več priložnosti.

Matic Črnic, ki se je na Hrvaško preselil iz Domžal, je za Rijeko zbral 39 nastopov in štiri zadetke.

V kolikor se bodo informacije Novega lista izkazale za resnične, bo Črnic po obetavnemu Harisu Kadriću postal druga slovenska okrepitev pri Olimpiji v poletnem prestopnem roku.