URADNO: Črnic iz Rijeke v Olimpijo

Prva liga 2. Jul 201815:08 > 15:22
NK Olimpija Ljubljana

Slovenski državni prvaki iz Stožic so tudi uradno potrdili, da je pogodbo s klubom podpisal 26-letni krilni napadalec Matic Črnic.

Matic Črnic, nekdanji član Maribora in Domžal, je z Olimpijo podpisal dveletno pogodbo. Ljubljančani so ob prihodu nogometaša, ki si je izbral številko 29, sporočili, da je “dobila tako želenega kakovostnega krilnega napadalca, ki bo zaostril konkurenco tako na levi kot na desni strani”.

Olimpija naj bi za občasnega slovenskega reprezentanta hrvaški Rijeki po poročanju Nogomanie odštela 100 tisoč evrov odškodnine.

Zelo sem vesel, da smo uspeli zaključiti ta prestop. Matic je izredno kakovosten igralec in komaj čakam, da ga vidim v dresu Olimpije. Prepričan sem, da je to za nas odličen prestop,” je ob tem dodal predsednik zmajev Milan Mandarić.

Črnic je že opravil zdravniški pregled, prvi trening z novimi soigralci bo opravil v ponedeljek zvečer, v torek pa se bo s soigralci odpravil v Zalaegerszeg, kjer bo Olimpija v sredo odigrala pripravljalno tekmo s Ferencvarošom.