Olimpijo okrepil talentirani Žan Baskera

Prva liga 13. Jul 201811:44 > 11:46
NK Olimpija Ljubljana

Olimpija se pospešeno pripravlja na povratno tekmo kvalifikacij za ligo prvakov proti Qarabagu, pestro pa je tudi v rubriki odhodi/prihodi. Ljubljančani so v petek predstavili prihod obetavnega Žana Baskere.

Vrste državnih in pokalnih prvakov je v petek okrepil komaj petnajstletni napadalno usmerjeni vezist Žan Baskera. Gre za enega izmed najbolj talentiranih mladih slovenskih igralcev, ki je nazadnje igral za NK Šampion iz Celja.

Za njegov prestop so se zanimali številni slovenski in tuji klubi, a je prevladala Žanova želja po igranju za največji slovenski klub. Naslednje tri sezone bo tako Baskera igral za Olimpijo, kjer bo treniral s člansko zasedbo, po starosti pa lahko na tekmah pomaga tako kadetom kot mladincem. Klub se bo tudi v bodoče načrtno krepil z mladimi domačimi talenti,” so ob prihodu Baskere zapisali na uradni spletni strani aktualnih pokalnih in državnih prvakov.