Triglav dan pred začetkom prvenstva ostal brez osmih

Prva liga 20. Jul 201817:30 > 17:31
NK Triglav

Triglav bo v novo sezono krenil brez številnih igralcev, saj klub zapuščajo Matej Poplatnik, Dejan Robnik, Dejan Vokič, Jernej Gvardjančič, Dino Suljević, Elvis Džafić, David Zec in Vlado Šmit.

Šmit, ki je sklenil igralsko kariero, je za Triglav igra vse od leta 2012 naprej, dolg staž pa je imel tudi Dejan Robnik, ki je bil član Triglava od leta 2015 naprej. David Zec je že pred meseci prestopil v lizbonsko Benfico, Dejan Vokić se je preselil na Poljsko, najbolj ekstravaganten prestop pa je uspel najboljšemu strelcu moštva Mateju Poplatniku, ki je postal član indijske Kerala Blasters.

Od pomembnejših členov moštva se je poslovil tudi nekdanji vratar Olimpije Elvis Džafić, ki s Kranjčani ni podaljšal pogodbe.