Lupeta (pričakovano) nova moč zmajev v napadu

Prva liga 24. Avg 201812:22 > 12:25
NK Olimpija Ljubljana

Joaquim Manuel Welo Lupeta je po napovedih postal novi član slovenskih državnih in pokalnih prvakov iz Stožic. Portugalec, ki ga slovenska javnost dobro pozna, saj je zadnje leto in pol igral za Celje, bo okrepil ljubljanski napad.

Ponosen sem, da sem podpisal za Olimpijo, ki jo dobro poznam. A nekaj je, ko igraš proti velikemu klubu, nekaj pa je, ko si član velikega kluba. Boril se bom za zeleno-bel dres, dal bom vse od sebe in upam, da bom pokazal dovolj, da bodo navijači zadovoljni,” je ob prihodu v Ljubljano dejal Jucie Lupeta, ki mu je veliko lepih stvari o Olimpiji povedal kar najboljši prijatelj Ricardo Alves, zadnje tri sezone član zmajev, v lanski sezoni tudi najboljši strelec in podajalec moštva: “Da, Riki mi je povedal marsikaj pozitivnega. Predvsem, da bodo ljudje v klubu lepo delali z mano. V podrobnosti ne bi šel, so bile pa same pozitivne stvari.”

Lupeta bo nosil številko 42, podpisal je triletno pogodbo, pravico nastopa pa bo imel že na nedeljski tekmi v Domžalah.