Maribor se je rešil proti Bravu

Prva liga 12. Sep 201817:16 > 17:25
NK Maribor

Nogometaši Maribora so z dvema goloma v sodniškem dodatku prišli do preobrata in slavili v Ljubljani proti Bravu s 3:2 in se uvrstili v četrtfinale pokala Slovenije.

Bravo je bil blizu velikemu izenačenju, saj je vse do sodniškega dodatka tekme vodil z 2:1. Tri gole smo videli že v prvem polčasu. Mustafa Nukić je po protinapadu zadel za 1:0, v naslednjem napadu je sijajno izenačil Mešanović, nato pa je za mojstrovino poskrbel še Jašaragić.

V drugem polčasu so se rumeni iz Ljubljane dobro branili, a vse do 90. minute, ko se je v kazenskem prostoru dobro znašel rezervist Santos in poskrbel za izenačenje. Vse je kazalo na podaljšek, nato pa so vijoličasti v šesti minuti dodatka izvedli kot, po kateremu je Aleksandar Rajčević zadel za zmago Maribora.