Zahovič odgovarja: Vez s Pavlinom je neuničljiva

Prva liga 19. Sep 201810:54 > 10:59
SK

Po tem, ko so nekateri slovenski mediji poročali, da sta se športni direktor Maribora Zlatko Zahovič in njegov bližnji sodelavec Miran Pavlin sprla, se je glavni akter oglasil z izjavo za klubsko spletno stran.

Pri Mariboru so zapisali, da so podobni zadev že vajeni in jim običajno ne namenjajo dodatne pozornosti. Kljub vsemu pa so se odločili, da se na zadnje zapise v medijih, ki po njihovem mnenju vseskozi iščejo afere v klubskih pisarnah Maribora, odzovejo s pojasnilom na domnevno skrhane odnose Zlatka Zahoviča in Mirana Pavlina.

V klubu uživamo v odličnih predstavah našega moštva. Glede medijskih zapisov o drugih temah pa imava z Miranom Pavlinom preveč skupne preteklosti, sedanjosti in prihodnosti, da bi kdo uničil to prijateljstvo ter poslovno partnerstvo. Ne glede na poskuse naju nihče ne more skregati, to vez je nemogoče uničiti,” je kratko in jedrnato povedal športni direktor Maribora.