Radomljani dobili "El vasico" in skočili na vrh

Prva liga 10. Nov 201818:09 > 18:12
NK Radomlje

Vedno zanimiv in vroč sosedski derbi med Radomljami in Dobom, ki se ga vse pogosteje oprijema ime "El vasico", se je končal po željah prvih, ki so slavili s 3:1.

Dob je pred okoli 700 gledalci povedel v 12. minuti, ko je v polno meril Gaber Petrič, v drugem polčasu pa so domači s tremi zadetki poskrbeli za popoln preobrat. Za zmago Radomelj s 3:1 so zadeli Gal Primc, Rok Jazbec in prvi strelec lige Anel Hajrić, ki je v polno meril že 19.

Doslej prvi Bravo, ki ima tako kot Radomlje 33 točk, je na gostovanju pri Ankaranu Postojni prišel zgolj do točke (0:0), brez zadetkov sta se razšla tudi Drava in Fužinar, Brda so doma pred kamerami Sportkluba izgubila proti Biljam (0:1), Jadran proti Rogaški (2:3), Krka pa je bila doma z 1:0 boljša od Sežane.

V nedeljo slediti še dve tekmi 15. kroga 2. SNL.