NK Olimpija Ljubljana

05.12.2018 | 19.13 > 19:20

Čistka se je začela, Lendrić zapušča Olimpijo

Predsednik Olimpije Milan Mandarić je po porazu proti Aluminiju (6:2) v zadnjem krogu Prve lige Telekom Slovenije napovedal, da bo pošteno prevetril ekipo. Prvi odhod so zmaji že uradno potrdili, svojo zgodbo v Ljubljani je sklenil napadalec Ivan Lendrić.

nogomet, NK Olimpija Ljubljana

27-letni hrvaški napadalec Ivan Lendrić, ki je poleti kot prost nogometaš prišel k Olimpiji, se je z vodstvom kluba v sredo dogovoril za predčasno prekinitev pogodbe.

Ivan Lendrić ni bil zadovoljen z minutažo v dosedanjem poteku sezone, zato je klub ugodil njegovi želji po prekinitvi pogodbe. V prvenstvu je za zmaje odigral 25 minut, v pokalnem tekmovanju pa je na dveh tekmah, ki jih je začel, dosegel dva gola.

Še naprej je nejasna tudi prihodnost trenerja Zorana Barišića. Po poročanju Nogomanie naj bi bil avstrijski strokovnjak zelo blizu odhoda iz Olimpije.