Polfinala in finale Pokala Slovenije na SK

Prva liga 20. Dec 201810:51 > 10:58
Sportklub Slovenija

V četrtek, 20 decembra, ob 15h bodo na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani izžrebali polfinalna para za Pokal Slovenije. Nekaj minut prej, ob 14.50, pa bodo strokovnjaki s Sportkluba rekli kakšno besedo na to, pridružite se jim na FB live.

Maribor, Olimpija, Mura in Aluminij so še v igri za Pokal Slovenije 2018/19. Danes ob 15h bo potekal žreb za polfinalna para, po žrebu sledijo komentarji predstavnikov vseh 4-ih klubov.

Hkrati bo potekal še žreb tekmovalnih parov polfinala Ženskega pokala NZS, za naslov se potegujejo ŽNK Telemach, GMT Beltinci, ŽNK Olimpija Ljubljana, ŽNK Krim Rolljet in ŽNK Moje-lece.si Radomlje.

Ob 14.50 pa se pridružite debati na FB live skupaj z Dejanom Obrezom, Klintonom Bozgo in Miho Penkom. ki bodo pred žrebom pokomentirali situacijo in spremljali žreb.

Vse tekme polfinala in finale za Pokal Slovenije bodo ekskluzivno v neposrednih prenosih na SK!