Znani so polfinalni pari Pokala Slovenije

Prva liga 20. Dec 201814:57 > 15:01
Sportklub Slovenija

Današnji žreb polfinalnih parov Pokala Slovenije je določil, da se bosta v prvem polfinalu pomerila Maribor in Mura, v drugem pa Aluminij in Olimpija. Vse prenose si boste lahko ogledali na programih Sportkluba!

Danes ob 15h je na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani potekal žreb polfinalnih parov za Pokal Slovenije 2018/19. Maribor, Olimpija, Aluminij in Mura so klubi, ki so si priborili nastop v polfinalu. Žreb je odločil:

– prvi polfinalni par sta NK Maribor in NK Mura,

– drugi polfinalni par sta NK Aluminij in NK Olimpija Ljubljana.

Prva zapisana ekipa je domačin, ki igra 1. tekmo doma 3. aprila, povratna tekma je 24. aprila. Finale bo 31. maja.

Vse tekme polfinala in finale za Pokal Slovenije bodo ekskluzivno v neposrednih prenosih na SK!

Hkrati je potekal še žreb tekmovalnih parov polfinala Ženskega pokala NZS, za naslov se potegujejo ŽNK Telemach GMT Beltinci, ŽNK Olimpija Ljubljana, ŽNK Krim Rolljet in ŽNK Moje-lece.si Radomlje.

Prvi polfinalni par sta ŽNK Olimpija Ljubljana in ŽNK Telemach GMT Beltinci.

Drugi par sta ŽNK Krim Rolljet in ŽNK Moje-lece.si Radomlje.