Eksodus: Odšel tudi Zarifović, naslednji Ivačič?

Prva liga 4. Jan 201913:05 > 13:16
NK Olimpija Ljubljana

Po Branku Iliću, ki je včeraj v odprtem pismu navijačem zapisal, da se njegova zgodba pri Olimpiji zaključuje, je zdaj iz moštva iz prestolnice odšel tudi Aris Zarifović, ki se po poročanju EkipeSN seli na Tajsko. Iz kluba naj bi naslednji odšel tudi Aljaž Ivačič.

Po poročanju časnika EkipaSN se je Olimpija v zimskem premoru odločila, da prekine pogodbo tudi z Arisom Zarifovićem, ki je bil eden izmed snovalcev dvojne krone NK Olimpije. Zarifović naj bi se preselil na Tajsko v moštvo Samut Prakan City, tja pa bo odšel brez odškodnine, saj so se v Ljubljani odločili za predčasno prekinitev pogodbe, ki bi sicer veljala do leta 2021.

Prakan City je na svoji strani Wikipedie, ki sicer ni najbolj verodostojen vir, že objavil posodobljeno bazo igralcev, kjer je tudi nekdanji član Olimpije.

Wikipedia

Zarifovićev odhod je odjeknil le dan po tem, ko je klub zapustil kapetan Branko Ilić, potem ko je to naznanil sam preko odprtega pisma navijačem. Zarifović je v Ljubljani preživel več kot šest let in za klub zbral 146 nastopov.

Zdaj se poraja vprašanje, kdaj se bo eksodus v Ljubljani končal, naslednji v vrsti odhodov naj bi bil tudi Aljaž Ivačič, vedno več je namigovanj tudi o odhodu Roka Kronavetra.