NK Maribor/Grega Wernig

10.01.2019 | 14.30 > 14:42

Redka napaka pri Mariboru: Doumbia zapušča vijoličaste

NK Maribor

Vodstvo nogometnega kluba Maribor se je sporazumno razšlo z malijskim branilcem Kassimom Doumbio. V dresu vijoličastih pa branilec ni odigral niti ene same uradne tekme.

Kassim Doumbia ni več član NK Maribor,slednji je v Ljudskem vrtu imel veliko težav s prilagoditvijo, za nameček pa še smolo s poškodbami.

“Zaradi družinskih zadev, zaradi razdvojenosti, saj družina živi v Belgiji, mu ni uspelo prilagajanje v pravi meri. Kassim je izrazil željo po odhodu, sklenjen je dogovor o sporazumni prekinitvi pogodbe in mu želimo vso srečo v nadaljevanju kariere,” je ob odhodu 28-letnega branilca iz Malija z belgijskim potnim listom pojasnil športni direktor Zlatko Zahovič.

Maribor naslednji mesec brez Jasmina Mešanoviča

Reprezentančni premor nikakor ni prinesel dobrih novic v tabor Maribora, ki se bo naslednji mesec moral znajti brez pomembnega člena svoje ekipe, Jasmina Mešenoviča.

Pušnik ni več trener Rudarja, odslej športni direktor

Iz tabora Rudarja so sporočili, da so se razšli z dosedanjim trenerjem Marijanom Pušnikom. Dravograjčan bo v prihodnje opravljal naloge športnega direktorja, na trenerskem stolčku pa ga je začasno nasledil dosedanji pomočnik Almir Sulejmanović.

Preobrat Gorice za prvo spomladansko zmago

Gorica je na zadnji tekmi 23. kroga pred domačimi gledalci premagala vedno neugodne Domžalčane z 2:1. Vse tri zadetke so videli v roku 16. minut.

Aluminij doma visoko nadigral Velenjčane

Na predzadnji tekmi 23. kroga PLTS je Aluminij doma s prepričljivih 4:0 premagal Rudar, ki je celoten drugi polčas odigral z igralcem manj.