Maribor ponižal Borac, konec že po prvem polčasu

Prva liga 7. Feb 201919:14 > 19:21
NK Maribor/Grega Wernig

Nogometaši Maribora, ki se mudijo na pripravah v Beleku, so v četrtek odigrali bizarno tekmo z vodilno ekipo druge lige Bosne in Hercegovine. Borac je že prvem polčasu prejel štiri gole, nato pa tekme ni želel nadaljevati.

Darko Milanič je tekmo videl kot idealno priložnost za nogometaše, ki so proti Spartaku dobili manj minut, želel pa je preizkusiti tudi tiste najmlajše udeležence priprav.

VIjoličasti so v prvem polčasu povsem razbili nasprotnika in z zadetki Luke Uskokovića, Jasmina Mešanovića in Marcosa Tavaresa vodili s kar 4:0. Sledil je bizaren zaplet, saj nasprotnik po visokem zaostanku tekme ni želel nadaljevati!

Tekmeci po visokem zaostanku niso želeli nadaljevati z igro. Čeprav ni igral nihče iz prvih 11 proti Spartaku in smo imeli po dogovoru predvideni 2 enajsterici za današnji dvoboj, so se s klopi Borca po vmesnem pritoževanju odločili za odhod z igrišča,” so zapisali na uradni klubski strani pri Mariboru.