Radomlje in Bravo začela prepričljivo

Prva liga 9. Mar 201920:29 > 20:32
NK Radomlje

Ta konec tedna s prvenstvom nadaljujejo tudi slovenski drugoligaši. Vodilne Radomlje so s 5:1 razbile Ilirijo, prepričljiv tudi drugouvrščeni Bravo.

Radomljani so večino dela opravili že v prvih 45 minutah, ko so mrežo Ilirije zatresli trikrat. Na koncu so domači, ki so prvič zaigrali pod vodstvom Muamerja Vugdalića, slavili z visokih 5:1 in nadaljevali zmagoviti jesenski niz. Anel Hajrić se je tokrat dvakrat vpisal med strelce, skupno je dosegel že 23 zadetkov.

Drugovurščeni Bravo je do treh točk proti Brežicam prišel po preobratu, saj so gostje povedli v četrti minuti. Luka Žinko je izenačil v 11. minuti, Ljubljančanom pa sta vse tri točke v zaključku prinesla Brekalo in Agboyi.

Iz vseh vetrov zbrani Ankaran Hrvatini so bili s 3:1 boljši od Bilj, Rogaška je z visokih 3:0 slavila na Ptuju, medtem ko so Jadran Dekani po pravih strelskih vajah s 4:3 odpravili Krko. Preostale tekme prvega spomladanskega kroga bodo na sporedu v nedeljo.