Bravo, Radomlje in Sežana izenačeni na vrhu

Prva liga 16. Mar 201920:13 > 20:18
NK Radomlje

Očitno nas čaka izjemno zanimiv zaključek 2. SNL, saj so po 19. krogih na vrhu tri ekipe (Bravo, Radomlje in Sežana) z 39 točkami. Jutri ob 13:00 v živo na SK 1 prekmurski derbi med Nafto in Beltinci.

Sežana je v derbiju 19. kroga 2. SNL v gosteh s 3:0 (dvakrat Kebe in enkrat Nemanić) odpravila do tega kroga vodilne Radomlje. Gostje so povedli že po treh minutah, v nadaljevanju še dvakrat zatresli domačo mrežo in razžalostili okoli 500 gledalcev v Radomljah. Pri Primorcih je znova blestel prvi strelec Ibou Kebe, ki se je dvakrat vpisal med strelce.

Nove zmage se je razveselil Bravo. Ljubljančani so z zadetkoma Nukića in Zeca v drugem polčasu odpravili Bilje. Ilirija 1911 in Jadran Dekani so se razšli brez zmagovalca (1:1), kot tudi Krka in Brda (2:2) ter Rogaška in Ankaran (1:1), medtem ko je Drava na Dobu po zaslugi Rogine slavila z minimalnih 1:0, Brežice pa so doma prav tako z 1:0 odpravile Fužinar.

V nedeljo sledi še veliki prekmurski derbi med Nafto in Beltinci, ki si ga ob 13:00 oglejte v živo na SK 1.